Tırnakları kırmadan hızlıca uzatıyor! 1 damlası bile yetiyor, böyle etki görülmedi

Limon Suyu ve Zeytinyağı

10 damla limon suyunu 2 çay kaşığı zeytinyağıyla karıştırıp, bu karışımı tırnaklarınıza sürün ve parmak uçlarınızla iyice masaj yapın. En iyi sonuçları almak için bunu günlük olarak tekrarlayın.

Doğal Yağlar

Doğal yağlar tırnaklarınızın sağlığı için önemli olan mineralleri içerir. Tırnaklarınızı güçlendirebilir, daha beyaz hale getirebilir ve doğal bir şekilde daha hızlı büyümelerine yardımcı olabilirler.

Badem yağı, hint yağı, jojoba yağı ve hindistancevizi yağı gibi doğal yağlar tırnak uzaması için en iyisidir. Yapmanız gereken tek şey tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize bu yağlardan biriyle günlük olarak masaj yapmaktır.

E vitamini

E vitamini kapsülleri tırnaklarınız için son derece faydalıdır. Kapsülü açın ve içindeki yağı tırnaklarınıza dökün.

Bunu haftada en az bir kez bakım rutininize dahil etmeyi başarırsanız tırnaklarınız daha hızlı ve daha güçlü uzayacaktır.

Doğal yağlar ve ev yapımı tedaviler tırnaklarınızda harikalar yaratabilir, ancak yumurta, sebze ve C vitamini içeren gıdalarda bulunan proteini beslenmenize yeterli miktarda dahil etmelisiniz. Bu, daha sağlıklı tırnaklara sahip olmanıza ve dolayısıyla tırnaklarınızı daha hızlı uzamasına yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x