Paylaşımıyla Tepki Çeken Hadise, İrem Derici’nin Yorumu Üstünden Ece Seçkin ve Aleyna Tilki’ye Yanıt Verdi!

Aleyna Tilki’nin yaptığı sektör açıklaması sonrası gözler kadın popçulara dönmüştü. Sektörü domine etmeye çalıştığı iddia edilen Hadise’nin göndermeli paylaşımı sonucu Ece Seçkin de konuya dahil oldu. Sessizliğini koruyan Hadise, İrem Derici’nin konu hakkında yaptığı yorum üzerinden hem Ece Seçkine’e hem de Aleyna Tilki’ye cevap verdi!

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla müzik piyasasını adeta kasıp kavurdu.

Daha önce taciz edildiği sahneye çıkması için ısrar edildiğini, sektörün domine eden birkaç kişi tekelinde döndüğü ve kendisini yok etmek istediklerini belirten Aleyna Tilki, isyanını küfürle sona erdirmişti.

Aleyna Tilki’nin konser menajeri, Edis, Gülşen, Hadise, Bülent Ersoy gibi büyük isimlerin de menajerliğini üstleniyor. Haluk Şentürk, Aleyna Tilki’ye tepki gösterirken kendisi hakkında ortaya çok büyük iddialar atılmıştı.

Bir sosyal medya kullanıcısı, Gülşen’in ‘İmam Hatipli’ olayı sonrası tüm konserlerinin Hadise’ye devredildiğini ve bu sektörü ‘domine’ eden, diğer kadın popçulara fırsat tanımayan kişinin Hadise olduğunu iddia etmişti.

Bu iddialar alıp başını giderken Hadise, Norm Ender’in “Bebeleri pistten alalım” sözüyle konuya atıfta bulunduğu için tepki çekmişti.

Pop piyasasının bir diğer sevilen ismi Ece Seçkin de, Hadise’den bir gün önce çıktığı sahneden olan görüntülerini “Ezhel de “Bebeler her boku biliyolar,boşuna yapıcan bize lolo” diyerek yanıtlamıştı ?” diyerek paylaşmış ve Hadise’ye dolaylı yoldan yanıt vermişti!

İkili arasındaki bu sosyal medya göndermeleri, magazin dünyasını sallarken Hadise paylaşımlarına devam ediyordu. TeamHadise açıklamalarıyla Ece Seçkin’den bir gün sonra çıktığı organizasyon performansının her saniyesini paylaşıyordu!

Aleyna Tilki’nin isyanı Hadise ve Ece Seçkin’i birbirine düşürürken bu polemiğe bir anda sektörün madi isimlerinden İrem Derici de dahil oldu!

Bazı haber siteleri, bu polemikte İrem Derici’nin Hadise’ye karşı Ece Seçkin’in tarafını tuttuğunu yazınca İrem Derici kendine has tavrıyla bu iddiaları yalanladı.

“Polemiğe İrem Derici de girdi” haberlerini bu şekilde yalanlayıp; kadınlarla değil erkeklerle polemiğe girdiğini söyledi kendisi. ?

Bunun üstüne Hadise, Derici’nin tweetini alıntılayıp Ece ve Aleyna’nın da ismini geçirerek kadın gücü ve dayanışmasını hatırlattı. Düştüklerini söyleyen Hadise, ‘Polemik yok’ diyerek düştükleri yerden birlikte kalkacaklarının altını çizdi.

İrem Derici ise Hadise’nin bu alıntısına “Hastasıyım biliyorsun” diyerek cevap verdi.

Ne diyelim, yine kaossuz kaldık!

Peki siz Hadise’nin bu açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x